Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdeniz Bahçeleri açıldı

Ressam Ayşe Eren'in "Akdeniz Bahçeleri 2" adlı resim sergisi, TBMM Mustafa Necati Kültür Evi'nde açıldı. Malatyalı olan Eren, gelecek yıl memleketine özgü resimler yapacağını söyledi

Giriş Tarihi: 20.4.2013
Ayşe Eren'in "Akdeniz Bahçeleri 2" adlı yağlıboya resim sergisi, AK Parti Adana Milletvekili Necati Çetinkaya ve Eski Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan tarafından TBMM Mustafa Necati Kültür Evi'nde açıldı. Çetinkaya ve Kutan açılışın ardından sergiyi gezerek, Ressam Ayşe Eren'den resimleri hakkında bilgi aldı. Sergiyi beğendiğini belirten Kutan, Eren'e "Sen Malatyalısın. Bir daha ki sefere senden Malatya resimleri olan bir sergi bekliyorum" dedi.

SENEYE MALATYA RESİMLERİ
Eren de bir yıl aradan sonra yeni bir sergi açmanın heyecanını yaşadığını söyleyerek, resim yapmayı çok sevdiğini ve çevresinde gördüğü her şeyi resim konusu olarak algıladığını ifade etti. Eren, "Gece geç saatlere kadar hep resim yapıyorum. İnsanlara güzellikleri göstermek istiyorum. Memleketimiz o kadar güzelliklerle dolu ki her şeye resme dökebilsek keşke. Alanya'da uzun süre kalıyoruz. Orada Akdeniz'in bütün güzelliklerini görüyorum" diye konuştu. Eren, Kutan'ın dileğini yerine getirerek gelecek yıl, Malatya resimleri sergisi açacağını dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdeniz Bahçeleri açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN