Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu koro çok farklı

Hem üniversite öğrencilerinden hem de YURTKUR çalışanlarından oluşan Türk Sanat Müziği Korosu, verdiği konserle profesyonellere parmak ısırttı

Giriş Tarihi: 26.4.2013
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Ankara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı yurtlarda kalan üniversite öğrencileri ile kurum çalışanlarından oluşan Türk Sanat Müziği Korosu, profesyonellere taş çıkarttı. Aynı zamanda TRT sanatçısı da olan Şef Özlem Karaağaç yönetimindeki koro, verdiği konserle kulakların pasını sildi.

26 PARÇA SESLENDİRİLDİ

Mehmet Akif Yurdu Ertan Gösteri Merkezi'nde gerçekleşen konserde birbirinden güzel 26 parçayı seslendiren koronun konserini YURTKUR Genel Müdürü Hasan Albayrak, Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Özgül ve Recep Ali Er, Ankara Bölge Müdür Vekili Sıdıka Kuşanaç, kurum daire başkanları ve Ankara'da görev yapan yurt müdürleri de izledi.

ŞARKILARA EŞLİK ETTİLER
Konseri izleyen davetliler kimi zaman şarkılara eşlik ederek neşelendi kimi zaman da duygulandı. Tolga Yaşar ve Şef Özlem Karaağaç konserin sonunda seslendirdikleri şarkıyla seyirciden büyük alkış aldı. Genel Müdür Hasan Albayrak, koroyu başarılı performansından dolayı tebrik ederek belirlenecek diğer illerde de konser vermelerini istedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu koro çok farklı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN