Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasta miniklere oyuncaklı sürpriz

Türk Kızılayı Derneği, hastanede tedavi gören çocukları ziyaret ederek bir anlık da olsa hasta olduklarını unutturdu. Ellerinde hediyelerle dolaşan palyaçolar da çocukların yüzünü güldürdü

Giriş Tarihi: 2.5.2013
Hasta çocuklara 'moral' oldular. Türk Kızılayı Derneği Ankara Şubesi ve Gençlik Kolları, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören çocuk hastaları ziyaret etti. Genç Kızılay gönüllülerinden oluşan bir grup lise öğrencisi de masal kahramanları ve palyaço kıyafetleri giyip, minik hastalarının odasına girdi. Getirdikleri hediyeleri hastalara veren gönüllü Kızılaycılar, miniklere Kızılay rozeti takarak, onları birer kızıl gönüllüsü yaptı.

SOH BET ETİLER
Hastanedeki ziyarete Türk Kızılayı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Gülsüm Özet ve Genel Sekreteri avukat Ulviye Turgut da katıldı. Ellerinden hediyelerle minikleri odalarında ziyaret eden üyeler, çocuklarla bol bol sohbet etti. Ankara Şube Başkanı Ahmet Hizanlıoğlu da bu tarz ziyaretlerin devam edeceğini ve amaçlarının minik hastalara biraz olsun rahatsızlıklarını unutturmak olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasta miniklere oyuncaklı sürpriz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN