Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Okullara iz bırakanlar kalplerde hatırlanır

TÜGİAD Ankara Şubesi tarafından fiziki koşulları iyileştirilen Ege İlkokulu'nu ziyaret eden Vali Yüksel, "Okullara iz bırakanlar kalplerde hatırlanır" dedi

Giriş Tarihi: 21.5.2013
Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, TÜGİAD Ankara Şubesi tarafından fiziki koşulları iyileştirilen Ege İlkokulu'nda incelemede bulundu. Yüksel, "Hepimiz bu dünyada faniyiz. Kurumsal yapılanmaların ve sivil toplum kuruluşlarının eğitime katkıları bizim için çok önemli. Okullara iz bırakanlar, kalplerde kalırlar ve hatırlanarak hiçbir zaman unutulmazlar" dedi.

"SÖZÜMÜZÜ TUTTUK"
Fiziki altyapı, erişim kabiliyeti ve eğitimde kalitenin artırılmasını hedeflediklerini belirten Yüksel, "Genel bütçe ve İl Özel İdarenin yanı sıra çok sayıda hayırseverin katkısıyla eğitimde önemli mesafeler kat ediyoruz" dedi. TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Barış Aydın da "TÜGİAD ailesi olarak minik öğrencilerimizin dünyalarında fark yaratmak amacıyla okulun fiziki koşullarını iyileştirmek ve ihtiyaç duyulan araç gereçleri temini konusunda verdiğimiz sözü tuttuk. Eğitime yapılacak her kuruş katkının toplumun geleceğine yapılan büyük bir yatırım olduğuna inanıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Okullara iz bırakanlar kalplerde hatırlanır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN