Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazi Üniversitesi'nde mezuniyet sevinci

Giriş Tarihi: 6.6.2013
Gazi Üniversitesi Atatürk ve Gazi Meslek Yüksek Okulu'ndan (MYO) yaklaşık bin öğrenci mezun olmanın sevincini yaşadı. Gazi Üniversitesi Çubuk Yerleşkesi'ndeki törene Gazi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Türker, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Atatürk MYO Müdürü Doç. Dr. Veysel Özdemir, Gazi MYO Müdürü Abdulmecit Güldaşı ve öğrenciler ile aileleri katıldı.

"ÜZERİNE TİTREDİNİZ"
Atatürk MYO Müdürü Doç. Dr. Veysel Özdemir, öğrencilerin ailelerine seslenerek, "Sizlerin duyguları herkesinkinden farklı. Dünyaya geldikleri andan itibaren üzerine titrediğiniz, emek verdiğiniz, özenle ve zorluklarla zaman zamanda kaygı duyarak yetiştirdiğiniz, göz bebekleriniz evlatlarınız, yaşam mücadelesinin içine başarılı olmak dilekleri ile uğurlamaktasınız" diye konuştu.

"MÜCADELEYE HAZIRIZ"
Gazi Meslek Yüksek Okul birincisi Eda Yılmaz duygularını şu sözlerle anlattı: "Kısa süre sonra gerçek hayat bizi karşılamış olacak. Bazı arkadaşlarımız kendilerini boşlukta hissedecek bazıları ise işe başlama öncesi belki de uzun bir tatile çıkacak. Hocalarımızsa bizi ne kadar özleyeceğinin farkında değiller. Bizimse henüz bizi bekleyen gerçek hayat hakkında çok bilgimiz yok, ama mücadeleye hazırız. Çünkü artık asla vazgeçmemenin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazi Üniversitesi'nde mezuniyet sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN