Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yardım yemeğinde moda rüzgarı esti

HASVAK'ın düzenlediği yemekte modacı Ahmet Özceyhan'ın hazırladığı 'Sulh' isimli defile sunuldu. Safiye Soyman ile Faik Öztürk'ün katıldığı etkinliğin geliri vakfa aktarıldı

Giriş Tarihi: 10.6.2013
Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı'nın (HASVAK) etkinliğinde, modacı Ahmet Özceyhan'ın kreasyonlarından örneklerin yer aldığı "Sulh" defilesi görücüye çıktı. Pİ Koleji'nde düzenlenen etkinliğe, vakıf üyeleriyle çok sayıda davetli katıldı. Vakıf Genel Başkanı Engin Öztürk, yaptığı konuşmada, HASVAK'ın 1974'ten bu yana hastane ve hastalara destek verdiğini söyledi.

EĞİTİM BAŞLIYOR

Kansere neden olan yiyeceklerle kanser yapıcı faktörler konusunda farkındalığın önemine değinen Öztürk, kanser eğitimlerine başladıklarını belirtti. Öztürk, "Gökkuşağı'ndaki yerimizde kanser eğitim merkezimizi hazırlıyoruz. Herkese açık. 15 günde bir orada eğitim verilecek. Kanser eğitim merkezlerinden doktorlar gelecek. Gerekli eğitimler ücretsiz, sizlerin katılımıyla olacak" dedi.

Karma defile yapıldı
Konuşmanın ardından, Faik Öztürk ile Safiye Soyman programa katılanlara konser verdi. Etkinlikte, Ankaralı modacı Ahmet Özceyhan'ın kreasyonlarından örneklerin yer aldığı ve geliri HASVAK'a aktarılacak 'Sulh' defilesi düzenlendi. Özceyhan, ellerindeki büyük koleksiyonlardan bazı parçaları seçerek, karma bir defile sunduklarını açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yardım yemeğinde moda rüzgarı esti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN