Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyük miting bugün

Giriş Tarihi: 15.6.2013

AK Parti'nin, bugün Sincan'da yapacağı miting için tüm hazırlıklar tamamlandı. "Milli İradeye Saygı" isimli mitinge binlerce parti üyesinin katılması bekleniyor

Günlerdir hazırlıkları süren Sincan mitingi için kolları sıvayan AK Parti, tüm hazırlıkları tamamladı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in 'tarihi büyüklükte' olarak tanımladığı miting bugün saat 17.00'de Sincan Lale Meydanı'nda gerçekleşecek. "Milli İradeye Saygı Mitingi" adı altında düzenlenecek mitinglerin alt teması ise "Büyük Oyunu Bozmaya, Haydi Tarih Yazmaya" olacak.

HAZIRLIKLAR TAMAM

Sincan'da eskiden pazar pazaryeri olarak bilinen kent meydanında yapılacak miting için asfalt dökme ve çevre düzenleme çalışmalarını tamamlayan AK Parti, Ankara İl Başkanlığı'nın büyük çabalarıyla hazırlanan 'tarihi' mitinge hazır. Bugün saat 17.00'de binlerce partilinin buluşacağı Sincan'da yapılacak mitingle ilgili konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, mitingin tarihi nitelikte ve büyük olacağını, adının ise "Milli İradeye Saygı" şeklinde belirlendiğini söyledi.

'ÖĞRENCİLER ETKİLENMEYECEK'
AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan ise bu süreçte birlik, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma ve sevgi ortamı gerektiğini anlatarak, tüm vatandaşları birlik ve beraberliğe, millet iradesine sahip çıkmaya davet etti. AK Parti'nin Türk siyasi tarihinde devrim niteliğinde adımlar attığını belirten Alparslan, "Bugün sınava girecek öğrencilerin olumsuz etkilenmelerini önlemek için sesli araçlar sınava kadar kullanılmayacak. Bu araçlar sınavın bitiş saati 12.30'dan sonra kullanılacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyük miting bugün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN