Festivali Emily başlattı

Ankara Shopping Fest, Kentpark AVM'de Amerikalı süper model Emily Didonato'nun gonga hızla vurmasıyla başladı

Giriş Tarihi: 15.6.2013
Gezi Parkı olayları nedeniyle bir hafta gecikmeli başlayan Ankara Shopping Fest, Kentpark AVM'de düzenlenen törenle başladı. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen festivalin marka yüzü olan ABD'li manken Emily Didonato, Başkent'e geldi. Gonga vurarak festivali başlatan manken, herkesi kendine hayran bıraktı. Geceye ATO Başkanı Salih Bezci ve festivalin Komite Başkanı Yüksel Tavşan ile konuklar katıldı. Müzik, dans gösterileri ve şovların yer aldığı gece renkli anlara ev sahipliği yaptı.

"ESNAF SAHİPLENMELİ "
Gecenin açılış konuşmasını festivalin Komite Başkanı Yüksel Tavşan gerçekleştirdi. Tavşan, "Festival çok önemli. Amacımız ATO olarak Ankara'nın bilinirliliğini artırmak. Alışverişin yanı sıra eğlence, kültür ve sanat etkinlikleri festivalin ağırlık verdiği konular olacak. Festivalin bu yılki teması 'Ankara alışverişin de başkenti'. Biz esnafımızdan bu organizasyona sahip çıkmasını istiyoruz" diye konuştu.

HAYRAN BIRAKTI
ATO Başkanı Salih Bezci, festivalin yüzde 50'lere varan indirimlerle tüketicileri memnun edeceğini ifade ederek, "24 gün Ankara renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Cumhuriyet'in 100. yılında Ankara'nın bir marka şehir olarak dünyada hak ettiği yeri almasını hedefliyoruz" dedi. Konuşmaların ardından Emily Didonato alkışlarla sahneye geldi.

ALIŞVERİŞ DE YAPTI
Festival komitesiyle birlikte gongun başına geçen Didonato güzelliğiyle görenleri kendine hayran bıraktı. İki minik kızın tokmağı getirmesinin ardından Didonato gonga vurarak alışveriş festivalini resmen başlattı. Ünlü model ayrıca AVM'nin içinde makyaj yaptırdıktan sonra mağazaları dolaşarak alışverişe çıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Festivali Emily başlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN