İtfaiye Lisesi'nde mezuniyet coşkusu

İskitler Endüstri Meslek Lisesi İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Bölümü'nden mezun olan 24 aday, yangın söndürme tatbikatı yaparak hünerlerini sergiledi

Giriş Tarihi: 19.6.2013
Türkiye'nin ilk itfaiye lisesi olma özelliğini taşıyan İskitler Endüstri Meslek Lisesi İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Bölümü ilk mezunlarını verdi. Okulu başarıyla tamamlayan 24 itfaiye adayı, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nda yangın tatbikatı yaptı. Diploma törenine Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Ceyhun Tonguç Karakuş, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Bölümü öğretmenleri, mezunlar ve öğrencilerin aileleri katıldı.

DİPLOMALARINI VERDİ
Mezunlara karne ve diplomalarını veren Ceyhun Tonguç Karakuş, gençleri ve ailelerini başarıları nedeniyle kutlayarak, "Çocuklarımızın mezuniyeti bizi heyecanlandırdı. Çocuklarımızı itfaiyecilik teşkilatına kazandırmak birinci hedefimiz. Bu yöndeki gayretlerimizi ara vermeden sürdürüyoruz" dedi. Tonguç, öğrencilere "Meslek hayatınızı emek verdiğiniz doğrultuda itfaiye teşkilatlarında değerlendirmeye gayret ediniz" mesajı da verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İtfaiye Lisesi'nde mezuniyet coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN