Kuzeyin 'lüks' yıldızı

Giriş Tarihi: 20.6.2013

Dev yeşil alanları ve şehir merkezine yakınlığıyla dikkat çeken Asude Park Konutları, Ankara'nın kuzeyine örnek bir proje olarak yeni komşularını bekliyor

Pursaklar Esenboğa Yolu üzerinde Kocalar Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Asude Park Konutları, bölgenin en lüks ve en dikkat çekici projesi oldu. Yeşil alanları, sosyal donatıları ve bulunduğu konum nedeniyle sağladığı ulaşım kolaylığı, 'barınmak için değil, huzuru bulmak için' ev arayan ailelerin gözdesi haline geldi.

"BÖLGEDE TEK PROJE"
Kocalar Şirketler Grubu'nun iştiraki olan ve 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren Kocalar Gayrimenkul, Ankara'nın kuzeyinde yepyeni bir projeye imza atıyor. Günde ortalama 1 daireyi insan onuruna yakışır şekilde yapıp teslim etmek için yola çıkan firmanın sahibi Seyit Koca, Asude Park Konutları'nın kendilerinin 3. projesi olduğunu belirterek, "Kuzey Ankara'nın hem en lüks hem de site içinde bulunan tek projesine imza atıyoruz" dedi.

"380 AİLE YAŞAYACAK"
Asude Park Konutları'nın Kuzey Ankara Projesi kapsamında olduğunu ifade eden Seyit Koca, "İlk etabını 2013 yılı içinde, tamamını ise 2014 sonuna kadar bitireceğimiz projemiz 38 bin metrekare üzerine kurulu alanda bulunuyor. 10 blok ve 380 aileye ev sahipliği yapacak Asude Park Konutları, modern mimarisiyle doğayla uyum içinde hayata geçiriliyor. 38 bin metrekarelik alanın 30 bini yeşil alan ve sosyal donatılar için ayrıldı" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Kuzeyin 'lüks' yıldızı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN