Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pursaklar'a 15 bin ton asfalt serildi

Ankara'da Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ve yama ekibi, ilçe genelinde 15 bin ton asfalt serimi yapıldı.

Giriş Tarihi: 20.6.2013 13:34
Nisan ayında 62, Mayıs ayında da 88 sokakta asfalt ve yama işlemi gerçekleştirildi. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin de verdiği destek ile ilçenin alt yapı hizmetleri hızla yenilenip, geliştiriliyor. Ekipler, Nisan ve Mayıs aylarında binlerce metre tül bordür ve kilitli taş kullanarak altyapıya hizmet etti. Bu kapsamda Sirkeli bölgesinde 17 bin 600 metrelik yeni imar yolu açıldı ve mevcut imar yolları düzeltildi.

Yeni kaldırımlar yapılarak deforme olmuş alanların onarımı yapıldı. Yine Pursaklar genelinde ASKİ ekiplerinin talep ettikleri noktalarda su ve kanal arızalarına müdahale edildi. Pursakların yaşanılabilir bir ilçe olarak başkentin gözdesi olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Selçuk Çetin, "Geniş bir coğrafyada hizmet veriyoruz. Bütün mahallelerimize aynı hizmeti götürüyoruz. Tebessüm Şehrimiz'de hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pursaklar'a 15 bin ton asfalt serildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN