Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TAV Galeri'de 'Hareketi Yakala'

Esenboğa Havalimanı'ndaki TAV Galeri'de açılan "Hareketi Yakala" fotoğraf ve video sergisi, 28 Haziran'a kadar ziyaret edilebilecek

ABD Ankara Büyükelçiliği'nin desteğiyle TORK Dans'ın düzenlediği "2. Açık Dans Stüdyosu Projesi" kapsamındaki fotoğraf ve video yarışmasına katılan eserler "Hareketi Yakala" adıyla Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Giden Yolcu TAV Galeri Ankara'da sergileniyor. Serginin Koordinatörü Tan Temel, Muş, Gaziantep ve İzmir'deki seminer ve atölye çalışmaları sırasında yaşadıkları tecrübeleri herkesle paylaşma şansı bulduklarını söylüyor.

400 öğrenciye ulaşıldı
"Açık Dans Stüdyosu"yla 400'e yakın öğrenciye ulaştıklarını belirten Temel, "Tamamlamış olduğumuz programımıza beklentilerimizi aşan bir ilgi ve katılım oldu. Yaşanan coşkuyu kelimelerle anlatmamız mümkün değil. Bu süreci kalıcı kılmak ve tecrübelerimizi sanatseverlerle paylaşmak için film ve fotoğraf sergisi düzenlemeye karar verdik" diye konuştu.

'Amacımıza ulaştık'
TAN Temel, amaçlarına ulaştıklarını ise organizasyonu yaptıkları şehirlerdeki katılımcılardan aldıkları geri bildirimlerden gördüklerini belirterek, "Bu sergi sayesinde yaşadığımız tecrübeleri herkesle TAV Galeri Ankara'da paylaşma şansını buluyoruz" dedi. Sergide yer alan fotoğraflar sadece dans çalışmalarını değil, ziyaret edilen şehirlerden çeşitli enstantaneleri de içeriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TAV Galeri'de 'Hareketi Yakala'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN