Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Örnek dayanışma

Giriş Tarihi: 26.6.2013
Çankaya Belediyesi, Kırşehir Akçakent Belediyesi'ne temizlik aracı desteğinde bulundu. Emek Hizmet Binası önünde gerçekleştirilen devir teslim törenine Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık ve DP'li Kırşehir Akçakent Belediye Başkanı Bekir Türkay'ın yanı sıra CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan ile CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan katıldı.

"FARK GÖZETMİYORUZ"

Yerel yönetimler arasında siyasi fark gözetilmeksizin dayanışma ve işbirliğini geliştirmeyi amaçladıklarını anlatan Tanık, "Başkanlığını yürüttüğüm İç Anadolu Belediyeler Birliği gibi örgütlenmeler de dayanışma ilişkilerinin kurulması açısından çok önemli bir misyon üstleniyor" dedi. Tanık, Akçakent Belediyesi'nin belediye başkanlığında farklı bir siyasi partiden aday olmuş bir kişinin görev yaptığını belirterek, "Akçakent CHP'nin çok az oy aldığı bir yer. Fakat bu bizim için önemli değil" diye konuştu.

ÖNEMLİ BİR KATKI
Akçakent Belediye Başkanı Bekir Türkay ise Çankaya Belediyesi tarafından ilçeye destek amacıyla temizlik aracı verildiğini söyleyerek, "Bu araçlar Akçakent'in temizlik hizmetlerine çok önemli katkı sağlayacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Örnek dayanışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN