Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lüks konutlara çevreci özellik

İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, "One Tower Kule konut ve AVM projemiz, Ankara'ya çevreci özelliğiyle de örnek olacak" dedi

Giriş Tarihi: 7.7.2013
Oran'da Başkent'i en üst noktadan izleme olanağı sunacak One Tower kule konut ve AVM Projesi, çevreci özelliğiyle de kentte hızla ilerleyen inşaat sektörüne öncü olacak. Ankara'nın köklü firmalarının birlikteliği ile oluşturulan İTO Yatırım, inşa ettiği One Tower kule konut ve AVM projesinde yeşil bina değerlendirme sistemi sertifikası alma yolunda çalışma yapıyor.

HEPSİNDEN FARKLI

Ankara'nın ilk Leed Gold Sertifikası için çalışmaların yürütüldüğü One Tower Projesinde inşaattan çıkan araçların teker temizliğinden, dönüştürülebilir malzemelerin ayrıştırılmasına kadar çok sayıda detay büyük bir ekip tarafından titizlikle takip ediliyor. Proje ortaklarından Özkan Özçelik, One Tower Projesine başlarken diğer tüm projelerden farklı, artı değerlerle dolu ve ekstra yaşam konforu sağlayacak bir çalışmaya imza atmayı kararlaştırdıklarını belirtti.

ÖRNEK OLACAK
"İki yıl sürecek inşaat süresince çevreye maksimum duyarlı hareket etmemiz, inşaatımız bittiğinde de zaten sıkıntıda olan kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanmamız gerekiyordu. Biz de Leed sertifikası almak için girişimde bulunduk. Oran'da yapımı devam eden 48 katlı One Tower Kule Konut ve AVM Projemiz, sektörde hızla yeniden yapılanan Ankara'ya çevreci özelliği ile de örnek olacak. Çalışmada çevreye katkı sağlayan ilk sonuçları bile görmek bizi oldukça mutlu ediyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lüks konutlara çevreci özellik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN