Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara Barosu'nda devir-teslim töreni

Giriş Tarihi: 11.7.2013

Ankara Barosu'nun ilk kadın başkanı Sema Aksoy, geçen hafta yapılan seçimin ardından görevini Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'ndan teslim aldı

Ankara Barosu'nun 2. Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlığa seçilen avukat Sema Aksoy, görevini Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'ndan teslim aldı. Devir teslim ve mazbata töreni, Ankara Barosu Eğitim ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene, halef-selef başkanlar avukat Metin Feyzioğlu ile avukat Sema Aksoy'un yanı sıra, TBB Yönetim Kurulu ve Ankara Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri ile Merkez, Kurul ve Komisyonlarda görev alan çok sayıda avukat katıldı.

Aksoy: Hepimizin idealleri var
Metin Feyzioğlu, "Aksoy'un Ankara Barosu Başkanlığı'na seçilmesi Türkiye Barolar Birliği ve bir yurttaş olarak benim için en önemli güvence" dedi. Ankara Barosu'nun yeni başkanı Sema Aksoy da Feyzioğlu'nun TBB başkanlığına seçilmiş olmasından gurur duyduğunu belirterek, "Hepimizin idealleri var. İnsan hakları ve hukukun üstünlüğü idealimizi gerçekleştirmek için birlikte çalışacağız. Değerli başkanımın bıraktığı bayrağı Ankara Barosu'na layık şekilde taşıyacağıma söz veriyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara Barosu'nda devir-teslim töreni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN