Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tüketicilere güven veren konut projesi

Lema Grup ortaklarından Emre Katırcı, "Uptown İncek, Ankara'daki en hızlı ilerleyen konut projelerinden. Satışlara iki hafta içinde başlayacağız" dedi

Giriş Tarihi: 14.7.2013
Ankara'nın en hızlı ilerleyen konut projesi Uptown İncek, sektörde zedelenen "güven" unsurunu, maketten satış yerine "Önce yap sonra sat" anlayışı ile yeniden inşa ediyor. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayımlanan aylık sektörel güven endeksi verilerine göre hizmet, perakende ticaret ve inşaat sektörlerine haziran ayında güven azaldı. İnşaat sektöründe hızlı güven azalışında en önemli etkenlerden birinin maketten satışlar olduğunu belirten LEMA Grup ortaklarından Emre Katırcı, tamamlanamayan, yıllarca askıda kalan projelerin sektörde kan kaybına yol açtığını kaydetti.

SOMUT OLARAK GÖRÜYORLAR
Emre Katırcı, Ankara'nın en gözde yerleşim merkezlerinden İncek'te, TED Koleji'nin hemen yanında inşa ettikleri 36 katlı dikey ve yatay konut satışlarına inşaatın belirli aşamasında başlama kararı aldıklarını ifade ederek, şunları söyledi: "Bizim en farklı özelliklerimizden biri güven vermemiz. Bu ve diğer çok sayıda projede işlerimizi belirli aşamaya getirdikten sonra satışlara başlıyoruz. Böylelikle müşterilerimize neyi satın aldıklarını somut olarak gösteriyoruz"

İKİ HAFTA SONRA SATILACAK
Uptown İncek'te de bu prensibi devam ettirdiklerini anlatan Katırcı, "Şu an kaba inşaatın yüzde 50'den fazlası tamamlandı ancak, halen satışlara başlamadık. Bu ayın ikinci yarısından itibaren satışlara başlamayı düşünüyoruz. Maket üzerinden satış yapmayıp, müşterilerin hayal kırıklığı yaşamalarının önüne geçiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüketicilere güven veren konut projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN