Gökçek iftarda müjde verdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Keçiören'de iki yeni aile yaşam merkezi kuracaklarını, Esertepe'ye dev bir park kazandıracaklarını açıkladı

Giriş Tarihi: 16.7.2013
Keçiören Fatih Stadı'nda iftar buluşması yaşandı. Büyükşehir Belediyesi'nin "Her İlçede Halk İftarları" programı kapsamında Keçiören'de iftar sofrası kuruldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ilçeye iki aile yaşam merkezi ile dev bir park kazandıracaklarını müjdeleyerek, üç ana caddenin tek yön olup olmamasına ilişkin de anket yaptı.

40 AYRI EĞLENCE

Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı iftar programında ilçe sakinlerine seslenen Melih Gökçek, Kuşçağız'a Türkiye'nin en büyük Aile Yaşam Merkezi'ni inşa edeceklerini açıkladı. Gökçek, merkezde kadın ve erkekler için yüzme havuzu olacağını belirterek, 40 çeşit ayrı eğlence bulanacağını söyledi. Gökçek, "Oradan çıkmak istemeyeceksiniz. İlçenin değişik yerlerinden otobüsler tahsis edeceğiz, direkt gidip rahatlıkla istediğiniz gibi eğlenebileceksiniz" dedi.

DEV PARK YAPILACAK

Keçiören'e kazandırılacak ikinci aile yaşam merkezini ise Etlik'e yapacaklarını ifade eden Gökçek, "Etlik Pazar yeri var. Pazar yerini bozmuyoruz. Orası kapalı pazar olacak. Üzerine ve altına aile yaşam merkezi yapıyoruz" diye konuştu. Gökçek, ilçe sakinlerine ise üçüncü müjdeyi Esertepe'ye 178 bin metrekarelik dev bir park olarak açıkladı.

'TEK YÖN İYİ OLUR'
Keçiören metrosunun gelecek senenin ortasında bitirilmesinin hedeflendiğini vurgulayan Gökçek, iftarda anket düzenledi. İlçe sakinlerine "Fatih, Nuri Pamir ve Kızlarpınarı caddelerinin tek yön olmasını, araya da bir geliş bir gidiş yol yapılmasını" isteyip istemediklerini soran Gökçek, çoğunluğun "Tek yön olması iyi olur" sözlerini dikkate alacaklarını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek iftarda müjde verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN