Ayaş'taki 5 okula büyük destek

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ayaş'ta bulunan 5 okulun bahçesini asfaltlayıp yeniden düzenleyeceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 30.7.2013
Ayaş Meydanı'nda "Halk İftarı" düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği iftar programına Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yanı sıra milletvekilleri, bürokratlar, STK temsilcileri ve 2 bine yakın Ayaşlı katıldı. Yemeğin ardından ilçe sakinlerine hitap eden Gökçek, "Ayaş'taki 5 okulun bahçesini düzenleyeceğiz" dedi.

OTOBÜS MÜJDESİ

Seçimlere kadar Ayaş'ta asfaltsız yer kalmayacağını kaydeden Gökçek, şöyle konuştu: "Pınaryaka, Çanıllı, Evci, Ortabereket, Başbereket ve Başayaş gibi köylerden cuma günleri pazara gelmek isteyen vatandaşlar otobüs istiyor. Talimat vereceğim bundan böyle cuma günleri belediye otobüsleri bu köylerimize hizmet götürecek."

'KEYİF ÇATACAKLAR'
Gökçek, aynı zamanda ilçede bulunan 5 okulun bahçesini asfaltlayacaklarını da vurguladı. Ayaşlılar'a Büyükşehir Belediye'sinin yapacağı çalışmaları anlatan Gökçek, "Burada itfaiye aracına ihtiyaç varmış. Bunu da takviye edeceğiz. Bir başka müjdem da nasip olursa Ayaş Meydanı'nı yenilemek olacak. Oraya dev bir saat kulesi ile havuz yapacağız. Havuzun başına da banklar koyacağım. Özellikle yaşlılarımız orada oturup keyif çatacak"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayaş'taki 5 okula büyük destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN