Haymanalılar'a yeni yol müjdesi

Giriş Tarihi: 4.8.2013

Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, Haymana Belediyesi'nin düzenlediği iftar programında ilçe sakinlerine yol müjdesi verdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Haymana Belediyesi'nin davetlisi olarak katıldığı iftar programında yol müjdesi verdi. Gökçek, Haymana Yolu'nu Karayolları'ndan bir protokolle devraldıklarını belirterek yolun yapımına bayramdan 1 hafta sonra başlanacağını söyledi. Haymana'nın Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olmadığı halde asfalta doyduğunu hatırlatan Melih Gökçek şunları kaydetti:

"SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ"
"Seçim öncesi bizim bir sözümüz vardı, dedim ki, 'Haymana Yolu'nu yapacağız', bugüne kadar yapılmayışının nedeni özellikle Karayollarının sağda ve soldaki bazı yerlerin kamulaştırmasını bitirmemesinden dolayı. Biz orayı devralıyoruz, Karayolları'ndan protokolle. Bayramdan 1 hafta sonra dozerlerle, kepçelerle başlayacağız. Kurban Bayramı'na kadar bitirmek için yoğun şekilde çalışacağız." Gökçek, "Haymana'ya bir dev saat kulesi yapalım, bir tane de meydan havuzu yapalım. O da Büyükşehir Belediyesi'nin Haymana'ya hediyesi olsun" dedi. Haymana Belediye Başkanı Hacı Aysu ise Gökçek'e şimdiye kadar Haymana'ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haymanalılar'a yeni yol müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN