Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevgi ve birlik zamanı

Giriş Tarihi: 8.8.2013

Barış, yardımlaşma, dostluk, kardeşlik, birlik ve sevgi gibi güzel duyguların dillendirildiği bu günlerde Ankara'nın yöneticileri ve önde gelen isimleri hemşehrilerinin Ramazan Bayramı'nı içtenlikle kutladı

Alaa ddin Yüksel / Ankara Valisi
Herkese sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum
Sosyal yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın pekiştirdiği, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü içinde bir Ramazan Bayramı'nı daha idrak etmenin huzuru içindeyiz. Ramazan Bayramı'nı vesile ederek, Ankaralılar'ın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla birbirlerini samimiyetle kucaklamaları toplumsal gücümüzü arttıracaktır. Ramazan Bayramı'nın anlamlı bir fırsat olduğuna inanıyorum. Ankaralılar'a aileleri ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluklar diliyor, Ramazan Bayramlarını kutluyorum.

MELİH GÖKÇEK / Büyükşehir Belediye Başkanı
Dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik pekişsin
Mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, Allah'tan nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etmesini temenni ediyorum. Bu bayramda inşallah dargınlıklar ortadan kalksın, birlik, beraberlik bağları kuvvetlensin, kardeşlik ve dostluk duyguları pekişsin, evleriniz şen olsun. Ramazan ayı öncesinde Türkiye olarak zor günlerden geçtik. Allah'a hamdolsun ki bu süreci milletimizin sağduyusu ile atlatıyoruz. Ramazan Bayramı'nda sıkıntılarımızı bir yana bırakıp coşkuyu doya doya yaşayalım.

MUSTAFA AK / Keçıören Beledıye Başkanı
Bayramın neşeli iklimine hep birlikte kavuştuk
'Sınırları Aşan Kardeşlik İçin Dünyanın Evi Keçiören' sloganı ile dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizle, hemşehri gecelerinde Anadolu'nun şehirlerini Keçiörenliler'le buluşturduğumuz 5. Uluslararası Ramazan Etkinliklerimiz süresince dayanışmayı ve kardeşliğin huzur iklimini idrak ettik. Bayramın neşeli iklimine kavuşurken sizin ve ailenizin Ramazan Bayramı'nızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

MESUT AKGÜL / Mamak Belediye Başkanı

Kırgınlıklar unutulsun, saygı perçinlensin
Mutlulukların paylaşıldığı, birlik ve beraberlik duygusunun güçlendiği, dargınların barıştığı, kırgınlıkların unutulduğu günlerdir bayramlar. Milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının perçinlendiği mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevdiklerimize, ülkemize ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim.

Bülent Tanık / Çankaya Belediye Başkanı

Çocukların gülerek oyun oynadığı zamanlar olsun
Ülkemizde ve tüm dünyada barışın, kardeşliğin, adaletin ve demokrasinin hakim olduğu, insan onurunun ve özgürlüklerinin korunduğu, güven ve huzur dolu günlerin yaşanmasını çocukların gülerek oyunlar oynadığı, "şeker de yiyebildiği" bayramlar ve bayram gibi günler diliyorum.

Yakup Odabaşı / Gölbaşı Belediye Başkanı

Kucaklaşma, hatırlama günlerini yaşayalım
Ramazan ayının manevi hazzını geride bırakarak bir bayrama daha ulaşmanın gönül huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar, bizi birbirimize bağlama, kucaklaşma ve hatırlama günleridir. Yardımlaşma, dayanışma, ikram ve paylaşmayı hatırladığımız bu bayram günlerinin aziz Türk milletine, İslam Alemine ve Gölbaşımıza hayırlara vesile olmasını diliyor, Ramazan Bayramını'zı tebrik ediyorum.

Enver Demirel / Etimesgut Belediye Başkanı

Türk ve İslam aleminin bayramını kutluyorum
Çok bereketli, huzurlu ve paylaşım dolu bir Ramazan geçirdik. İftar programlarıyla hemşehrilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, muhtarlarımızla, siyasilerimizle yani toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelme imkanı bulduk. Gıda ve giyim yardımlarıyla binlerce insanımıza ulaştık. Türk ve İslam aleminin Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Veysel Tirya ki Altındağ Belediye Başkanı

Yardımlaşmak için bir fırsat
Kelime anlamı neşe ve sevinç günü olan bayramlar, barış, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. Yardımlaşma ve dayanışma ruhunu göstermek, kardeşlik duygularını yaşatmak için bir fırsattır bayramlar. Bu düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutlar, birlik ve beraberlik temennisi ile hayırlara vesile olmasını dilerim.

Salih Bezci /ATO Başkanı

Dayanışma ruhu bu günlerde oluşmalı
Birlik ve beraberliğimizin, sevgi, barış ve hoşgörünün en güzel sembollerinden olan Ramazan Bayramı'nı bir kez daha birlikte karşılamanın huzuru içindeyiz. Bizler için hem dini hem de manevi değerlere sahip, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneğinin sergilendiği günler bayram günleridir. Bu özel günlerde dileğimiz, ülkemize, coğrafyamıza ve tüm dünyaya barış, huzur ve refahın yayılması, yoksulluk, haksızlık ve savaşların son bulmasıdır. Ramazan Bayramını kutluyor, herkese sağlık ve mutluluk diliyorum.

Nurett in Özdebir ASO Başkanı
Kardeşçe sarılma vakti
Bayramlar insanların barıştığı, dargınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine kardeşçe sarıldığı günlerdir. Bu Ramazan Bayramı'nın da ülkemizde kırgınlıkların sona erdiği, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği bir bayram olması en büyük temennimiz. Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak bu düşüncelerle Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bayramın mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.

Murat Alparslan AK Parti Ankara İl Başkanı

Barış eve mutluluk rüzgarları essin

Rahmet, bereket, mağfiret, yardımlaşma, paylaşma ve muhabbet yıldızının parladığı bir Ramazan ayını daha uğurladık. Fakirleri, kimsesizleri gözeterek, düşkünlere yardım ederek yardımlaşmanın ve dayanışmanın, hayırda yarışmanın, yaraları sarmanın, insanların derdiyle dertlenmenin en güzel örnekleri sergilendi. Bayramların, barış ve mutluluğun egemen olduğu, savaş, terör ve yoksulluğun geride kaldığı bir dünya için bayramların birer fırsat olmasını diliyor, Ankaralı hemşerilerimizin, Ramazan Bayramını kutluyorum.

Fethi Yaşar / Yenimahalle Belediye Başkanı
Birlik ve dirliğe hizmet eden en özel günler
Dua ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının barış, kardeşlik ve bereketini tüm benliğimizle hissedip yaşamanın huzuruyla bir bayram gününe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, birlik ve dirliğimize hizmet eden özel günlerdir. Bu duygularla tüm milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyor sevgi, barış ve hoşgörünün hakim olduğu niye bayramlar yaşamamızı diliyorum.

Fat ih Çetinkaya / MHP Ankara İl Başkanı
Hürmet ve sevgiyle karşılama zamanı
Mübarek bayram günleri, büyüklerin hürmetle, küçüklerin sevgiyle karşılanacağı, sevgi bağlarının daha da güçleneceği günlerdir. Birlik içinde kutlayacağımız daha nice bayram günlerine ulaşmayı ve son anayurdumuzda tam bağımsız yaşamak için herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesini temenni ediyorum. Ankaralı hemşehrilerimizin Ramazan Bayramlarını tebrik ediyorum.

İlhan Cav cav / Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı

Değerli hemşehrilerimle birlikte nice bayramlara
Ankaramız'ın çok değerli hemşehrilerinin Ramazan Bayramı'nı can-ı gönülden kutluyorum. Önümüzdeki hafta başlayacak Spor Toto Süper Lig 2013-2014 sezonunda taraftarlarımızdan ve Başkentli futbolseverlerden büyük destek beklediğimizi ifade etmek istiyorum. Gençlerbirliği olarak bu sezon iyi bir sezon geçireceğimiz inancıyla camiamız adına saygılarımı sunuyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevgi ve birlik zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN