Melih Gökçek'ten çocuklara hediye

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bayramın ilk günü çocuklara oyuncak bebek, top ve raket dağıttı

Giriş Tarihi: 10.8.2013
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, her bayramda olduğu gibi bu bayramda da çocukları sevindirdi. Sincan Harikalar Diyarı'nda başladığı bayramlaşma turunda Gökçek, hem vatandaşlarla bayramlaştı hem de çocuklara top, oyuncak bebek ve badminton raketlerinden oluşan çeşitli hediyeler dağıttı.

TUNA DA KATILDI

Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Sincan Harikalar Diyarı'nda Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile birlikte çocuklara hediye veren Gökçek, vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı. Daha sonra üstü açık otobüs ile Sincan'ın mahallelerini gezen Gökçek, yol kenarında, duraklarda ve yol boyunca yer alan Başkentliler'le selamlaşarak, çocuklara renk renk toplar ve çeşitli hediyeler dağıttı.

SEVGİ GÖSTERİSİ

Gökçek'e yol kenarlarında ve evlerinin balkonlarında bulunan vatandaşlar da el sallayarak sevgi gösterisinde bulunurken, yol üzerinde araçlarıyla seyreden vatandaşlar ise korna çalarak bu coşkuya eşlik etti. Sincan'ı turlayan Gökçek, güzergah üzerindeki her çocuğa hediyesini verdi. Sincan'dan sonra Elvankent'e geçerek hediye dağıtımına devam eden Melih Gökçek, burada da çocuklar ve vatandaşların büyük ilgisi ile karşılandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Gökçek'ten çocuklara hediye
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN