Ayrıcalıklı yaşamın yeni adresi: Megaron Çayyolu

Çayyolu'nda yükselen Megaron, güvenlik sistemi, sosyal alanları, yüzme havuzu, fitness salonu ile dikkat çekiyor

Giriş Tarihi: 25.8.2013
Yaşamkent Çayyolu'nda 'Megaron' yükseliyor. Ayrıcalıklı bir yaşam için kapılarını aralamaya hazırlanan Megaron, mimarisi ve tüm beklentilere cevap verecek yerleşim planlarıyla müşterilerine rafine bir yaşam alanı sunuyor. Er Yapı'nın müteahhitliğini üstlendiği, 4M Mimarlık, Salih Salalı ve Fatih Açıkalın tarafından tasarlanan Megaron'da yok yok.

"GÜVENLİK ÜST DÜZEYDE"
Sosyal tesisleri, site sakinlerine hizmet veren kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ile dikkat çeken proje, gün boyu işte stres yaşayanların özellikle sauna ve buhar odalarında günün yorgunluğunu üzerlerinden atmalarını amaçlıyor. Giriş kapısı, kontrol ve güvenlik sistemi ve bina kat hollerinde yangın algılamasöndürme sistemi ise site sakinlerinin güvenliğini üst düzeyde sağlıyor.

YEŞİL ALANA SAHİP

5 bin metrekarelik yeşil alana sahip Megaron'da 1'i yük olmak üzere 3 panoramik asansör bulunuyor. Megaron'da daire sahipleri ayrıca ortak kullanımlı su deposu, jeneratör, 74 kapalı otopark ve 18 misafir otoparkı ile birlikte çok amaçlı basketbol sahası ve yürüme alanları gibi ayrıcalıklardan da faydalanıyor.

YENİ YAŞAM ALANI GELİYOR
Megaron'un en çok dikkat çeken özelliklerinden biri ise yemyeşil ağaçlandırılmış, çiçeklerle donatılmış kat bahçeleri… Adeta göğe açılan bir bahçe gibi düzenlenen seyir terasları ile Megaron sakinleri yeşili ve dinginliği katlarına taşıyor. Megaron, Ankara'da yeni bir yaşam formuna dönüşüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayrıcalıklı yaşamın yeni adresi: Megaron Çayyolu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN