Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir yol planını açıkladı

Giriş Tarihi: 27.8.2013

Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Bulvarı ile Konya Yolu arasındaki bağlantıyı sağlayacak yolun planını yeni bir fotoğrafla açıkladı

Anadolu Bulvarı ile Konya Yolu arasındaki bağlantıyı sağlayacak yol planı havadan çekilmiş fotoğrafla kamuoyuna duyuruldu. ODTÜ Ormanı'ndaki bazı ağaçların kesilmek üzere "K harfi ile işaretlendiği" iddialarına cevap veren Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, "Konuyla ilgili eylem yapan az sayıda kişi eğlence ve eylem ortamı hazırlamaya çalışıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından hiçbir şekilde böyle bir işaretleme yapılmamıştır" açıklamasında bulundu.

"İLGİMİZ YOK"
Başkent trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak yol için çalışmaların devam ettiğini belirten yetkililer, "ODTÜ arazisi içinde şu anda hiçbir çalışmamız yok. Bu nedenle de ağaçların kesilmesi için ağaçların üzerine kocaman bir 'K' işareti koyulması kadar komik bir şey olamaz. Bu tamamen bir provokasyona dönük olaydır. Böyle bir işaretlemeyle kesinlikle bizim personelimizin ilgisi yoktur. Bazı kişilerin eğlence oluşturmak ve eyleme dönüştürmek adına yaptığı girişimden başka bir şey değildir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir yol planını açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN