Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Müjdeyi verdi

Giriş Tarihi: 21.9.2013

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, ilçedeki spor kulüplerinin başkanlarıyla bir araya geldi ve Türközü Stadı'nın ekim ayında faaliyete geçeceğini müjdeledi

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu ile birlikte ilçe sınırları içinde bulunan spor kulüplerinin başkanlarıyla bir araya geldi. Akgül, kulüp başkanlarının sıkıntılarını dinledi ve tesis konusunda en kısa sürede kulüplere yardımcı olacaklarını söyledi. Türközü Stadı'nın Mamak'taki kulüplerin hizmetine gireceğini belirten Akgül, "Biz sporun ve sporcunun yanındayız. Siz kulüp başkanları olarak, binlerce gencimize hiçbir şey beklemeden spor yaptırıyorsunuz. Zorluklarını biliyorum. Biz de belediye olarak en kısa sürede sizlere yeni tesisler kazandıracağız ve gençlerimizin hizmetine sunacağız" dedi.

Kandazoğlu: Bizi çok rahatlatacak


Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu, Türközü Stadı'nın Mamak'taki futbol kulüplerine rahat nefes aldıracağını söyledi. Tesis konusunda büyük çalışma içinde bulunduklarını da belirten Kandazoğlu, "Akgül ve ekibinin kazandırdığı spor tesisleri rahat nefes almamızı sağlayacak. Mamak'taki kulüplerimize hayırlı uğurlu olsun. Ekim ayı içinde burada maçları oynatmaya başlayacağız" dedi. Toplantıya Mamakspor, Pınarspor, Maskespor, Kayaşspor, Demirlibahçe, Türközü, Mamak Lalahan, Ankara Gençlik, Bahçelerüstü ve Kıbrısköyü kulüplerinin başkanları da katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müjdeyi verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN