'Kazan, yatırımları hak ediyor

İl Özel İdare Genel Sekreteri Adem Ceylan, son yıllarda Kazan'a 15 milyon TL'lik yatırım yaptıklarını belirterek, "Kazan bu yatırımları hak ediyor" dedi

Giriş Tarihi: 23.9.2013
Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Ceylan, beraberindeki heyetle Özel İdare tarafından yapılan eğitim, sağlık, kültür ve spor alanındaki yatırım ve hizmetleri yerinde görmek üzere Kazan'da incelemelerde bulundu. Adem Ceylan'a Kaymakam Veysel Beyru, Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Kazan İl Genel Meclisi üyeleri eşlik etti. Heyet, anaokulu, yarı olimpik yüzme havuzu, sağlık meslek lisesi, MOBESE sistemi ve öğrenci yurdunda incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

POTANSİYELİ OLAN İLÇE

Adem Ceylan, Özel İdare tarafından ilçede yapılan alt ve üst yapı hizmet ve yatırımlarını yerinde görmek, varsa eksiklerini gidermek için Kazan'ı ziyaret ettiklerini belirterek, son 2-3 yıl içinde Kazan'a 15 milyon TL'lik yatırımı Kazan'a kazandırdıklarını söyledi. Ceylan, "Kazan, potansiyeli olan bir ilçe ve bu yatırımları hak ediyor. Yatırımların gelmesinde Lokman Ertürk'ün katkısı büyük" diye konuştu.

ÖLÜM YOLU GENİŞLEYECEK
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Ceylan sık sık ölümlü kazaların meydana geldiği Güvenç Mahallesi yolundaki genişletme çalışmalarıyla ilgili olarak da şunları söyledi: "Buradaki virajın görünmesini engelleyen tepeyi iş makinelerimizde açtık. 600-700 metrelik alanda hem yol genişletme ve bariyer çalışması yapacağız. İhalemizi yaptık. Umarım bundan sonra sürücülerimiz daha dikkatli olur. Ümit ediyoruz ki kazalar hepimiz için son olur."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kazan, yatırımları hak ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN