Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nefes kesen gösteri

10. Gölbaşı Uluslararası Göller, Andezit ve Sevgi Çiçeği Şenliği kapsamında model uçak ve tekne tutkunlarının yaptığı gösteri ilgi gördü

Giriş Tarihi: 23.9.2013
Gölbaşı, model uçak ve tekne tutkunlarını ağırladı. 10. Gölbaşı Uluslararası Göller, Andezit ve Sevgi Çiçeği Şenliği, model uçak ve tekne tutkunlarının şovuna sahne oldu. Model uçaklarının gökyüzündeki şovu nefesleri keserken tekne tutkunları da Mogan'da ilgiyle izlendi. Gölbaşı Atatürk Sahil Parkı'nda düzenlenen model uçak ve tekne yarışmasına 20'den fazla model uçak ve tekne katıldı.

YETENEKLERİNİ SERGİLEDİLER

Birbirinden farklı model uçakların gökyüzüyle buluştuğu etkinlikte renkli sahneler yaşandı. Model uçak tutkunları, kendi tasarımları olan model uçaklarla gökyüzünde sorti yaparak hem eğlendi hem de yeteneklerini sergiledi. Model tekneler ise Mogan Gölü'nde gerçek tekneleri aratmayacak gösteriler yaptı. Uzaktan kumandalı model tekneler gösteriyi izlemeye gelenlerin büyük ilgisini çekti.

ODABAŞI'NDAN TEBRİK
Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, model uçak yarışlarının yapıldığı alana giderek model uçak tutkunlarını tebrik etti ve model uçak uçurdu. Model uçak sahipleri de kıyasıya geçen yarışların ardından yaşadıkları heyecanı kelimelere döktü. Model uçak tutkunları, hem yarışıp hem eğlendiklerini ve çok keyifli dakikalar geçirdiklerini anlattı. Odabaşı, yarışmada derece alanlara daha sonra madalyalarını verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nefes kesen gösteri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN