Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Böyle gelin düşman başına

Torununu döven gelinini durdurmak isteyen kayınvalide hastanelik oldu. Gelinin tekme atarak bayılttığı kayınvalide, savcılığa koştu

Ankara'da "Böyle gelin düşman başına" dedirten bir olay yaşandı. 19 yaşındaki Zeynep E. 5 aylık kızı Sümeyye'ye susmuyor diye tokat attı. Kayınvalide Derya E. torununu kurtarmak için odaya koştu. Sinirli gelin bu kez kızını bırakarak kayınvalidesine saldırdı. Gelin Zeynep E., tekmeleri ve ısırıklarıyla 58 yaşındaki kayınvalidesini bayılttı. Kısa süre sonra kendine gelen Derya E., çocuklarını arayarak yardım istedi. 5 aylık torununu da alarak savcılığa gelen kayınvalide için darp raporu verildi. Gelininden şikayetçi olan Derya E., "Böyle gelin düşman başına bile fazla" diyerek kucağında torunu göz yaşları içinde durumu savcıya anlattı. "Bu kadarına da pes" dedirten olay Başkent'te yaşandı. 3 yıl önce bir şirkette çalışan Emin E., tanıştığı 16 yaşındaki Zeynep E. ile evlendi. Çiftin 5 ay önce Sümeyye isminde bebekleri dünyaya geldi. Kayınvalidesiyle birlikte yaşayan gelin Zeynep E., Sümeyye'ye ağladığı için şiddet uygulamaya başladı. Önceki gün susmadığı için kızına tokat atan annenin elinden torunun kurtarmak isteyen kayınvalide odaya koştu. Sinirli gelin bu kez 58 yaşındaki kayınvalidesini dövdü. Sırtını kollarını ısıran gelin, tırnak çakısıyla kayınvalidesini kolundan yaralayarak tekmeler attı. Derya E., torununu oğlu ve geliniyle adliyeye gitti. Kayınvalide gelinden şikayetçi olurken oğlu da boşanma dilekçesi verdi.

'Tek düşündüğüm torunum'
"Böyle gelin düşmanımın başına dahi vermesin" diyerek kendi durumunun ibret olmasını isteyen Derya E. "Yüzüne dahi bakmaya kıyamadığım torunumu dövmek isterken elinden aldım diye bana sinirlendi. Canım o kadar yandı ki bayılmışım. Kendime geldiğimde çocuklarımı arayarak yardım istedim. Ben ona annelik yapmak istedim ama o kabul etmedi. Benim yaralarım iyileşir tek düşündüğüm torunum" dedi. Vücudunun büyük bir bölümünde oluşan morluklar ve sırtında gelinin ısırması sonucu açılan yaraları gösteren Derya E. şikayetinden vazgeçmeyeceğini bugün bu şekilde şiddet uygulayan bir kişinin ileride canına kast edeceğini belirterek Aile İçi Şiddet Bürosu'na suç duyurusunda bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Böyle gelin düşman başına
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN