222 araç sahibini buldu

Giriş Tarihi: 26.9.2013
Bu yıl ikincisi düzenlenen Ankara Shopping Fest, Başkent'te alışveriş yapan 222 talihlinin yüzünü güldürdü. Yapılan çekilişle otomobil sahibi olan şanslı aileler, dün Congresium'da yapılan anahtar teslim töreniyle araçlarına kavuştu. Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci'nin elinden araçlarının anahtarlarını alan talihliler, araçların kendilerine çıktığını öğrenince başta inanmadıklarını ancak gerçeği öğrendikten sonra ise çok mutlu olduklarını dile getirdi. Anahtar teslim töreninde konuşan ATO Başkanı Salih Bezci, bu yıl ikinci kez Ankaralılar'la buluşan Shopping Fest'in başarılı geçtiğini vurgulayarak, "Geçen yılki festivalde 1 milyar 600 milyon TL olarak yapılan toplam harcama bu yıl tüm olumsuzluklara rağmen 2 milyar 500 milyona ulaştı. Hediye olarak verilen 222 otomobilden 163'ü Ankara'ya, 59'u ise Ankara dışından alışverişe gelen talihlilerin oldu" dedi.

"YÜZDE 85'İ CADDELERDEN"
Ankara Shopping Fest'in her yıl daha iyiye gittiğini belirten Başkan Bezci, "Yapılan alışverişlerin yüzde 85'inin cadde üzerinde bulunan ticarethanelerden gerçekleştirilmesi ise bizi ayrıca sevindirdi. Ankara Shopping Fest artık sadece Ankara'nın değil, tüm Türkiye'nin festivalidir. Amacımız dünya turizm pastasından Ankara'nın hak ettiği payı alabilmesidir" dedi. Araçlarını teslim alan talihliler ise festivalde emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini dile getirdi.

ANAHTARLARA KAVUŞTULAR
Ankara Shopping Fest kapsamında alışveriş yaparak otomobil kazanan 222 talihli, dün gerçekleştirilen törenle anahtarlarını teslim aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
222 araç sahibini buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN