ANKİSAD'dan Vali'ye ziyaret

Giriş Tarihi: 28.9.2013
ANKARA İş Adamları ve Sanayicileri Derneği (ANKİSAD) Başkanı Harun Akca ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel'i ziyaret etti. Yüksel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek derneğin, bölge ekonomisinin ve halkının yaşam standartlarının iyileşmesine yardımcı olmak amacıyla çok değişik sektörlerde faaliyet göstererek, ekonominin nabzını tutan bir platform haline geldiğini belirtti.

"İŞBİRLİĞİ ÖNEML İ"
Yüksel, Ankara İş Adamları ve Sanayicileri Derneği'nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, "Ankaramızın potansiyelini iyi kullanmalı ve ortak akılda buluşmalıyız. Sektörel başarılarımızı ve işbirliğimizi ön plana çıkarmalıyız. Ankara'da ortak akılda buluşarak ve takım çalışması yaparak mahalli projeler doğrultusunda çalışmalıyız. Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliğine şimdi daha çok önem veriyoruz" dedi.

AKTİF HALE GELE CEK

Dernek Başkanı Harun Akca, 15 Eylül'den itibaren üyelerine yurt dışındaki olanaklardan daha fazla faydalanabilmesi için iş İngilizcesi eğitimini başlattıklarını ve 48 gün içinde iş görüşmelerinde daha aktif duruma gelmeleri yönünde bir gelişim sağlayacaklarını dile getirdi. ANKİSAD Başkanı Harun Akca, "Ankara'nın ticaretine yön veren bir dernek haline geldiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ANKİSAD'dan Vali'ye ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN