İşadamları otelde 'teknoloji' arıyor

Giriş Tarihi: 28.9.2013
İş seyahatleri nedeniyle yolu sıklıkla Ankara'ya düşen işadamları, konaklamada teknolojik toplantı salonları ve şehir merkezine yakınlık arıyor. Demora Otel'in müşterileri arasında yaptığı bilgilendirme anketi, özellikle ticaret odaları temsilcilerinin 'özel teknolojik imkanları' olan ve 'şehre yakın' toplantı otellerini tercih ettiklerini belirledi.

DONANIM ÖNEMLİ

Başkent'in gözde otellerinden bir haline gelen ve bu yıl birinci yaşına kutlamaya hazırlanan Demora Otel, müşterileri arasında birinci yıl anketi düzenledi. Demora Otel Genel Müdürü Değer Duru, şehir dışından iş nedeniyle Ankara'ya gelen ticaret odaları mensuplarının ve işadamlarının otellerde kendi toplantılarını yapabilecekleri kafe, restaurant ya da toplantı odalarında teknolojik donanıma önem verdiklerine dikkat çekti.

KONFOR VE LÜKS BİRLİKTE

Değer Duru, "Ankara'da sonbahar ve kış döneminde ticaret odalarının toplantıları ve bakanlık görüşmeleri yoğun olduğu için gelenler tarafından toplantı imkanları da sorgulanıyor. Otelimizde toplantılar için teknolojik ayrıcalıklar sunuyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşadamları otelde 'teknoloji' arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN