Ankara yeni yüzünü arıyor

Giriş Tarihi: 1.10.2013

Ankara Kızları Güzellik Yarışması'nın bu yılki afiş yüzü seçmeleri başladı. Dileyenler 5 Ekim'e kadar başvurabilecek. 21 Ekim'de ise final gerçekleşecek

Başkent'in ilk ve tek güzellik yarışması olan Ankara Kızları Güzellik Yarışması bu yıl 5. kez düzenlenecek. Yarışmada her yıl olduğu gibi bu yıl da afiş yüzü yarışması yapılıyor. 5 Ekim'e kadar tüm Türkiye'den başvuruların kabul edileceği yarışmada bu yıl birinci seçilen güzel 3 bin TL para ödülünü de kazanacak. Geçen yıl yüzüne güvenen 387 adayın katıldığı ve 320 bin IP adresinden girilerek yapılan oylama sonucu en güzel yüzlü model belirlenmişti.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPILDI

Afiş yarışması öncesinde adaylara fotoğraf çekimi yapıldı. Yarışmaya başvuru yapan Medine İrem Dokumacı afiş yarışmasını internetten öğrendiğini ve yüzüne güvendiğini belirtti. 18 yaşındaki Dokumacı idealinde yüz modelliği olduğunu söyledi. Yüzüne güvenen diğer bir isim Çiğdem Yücel ise yarışmayı gazeteden öğrendiğini, ailesinin ve arkadaşlarının isteğiyle başvuru yaptığını belirtti. 26 yaşındaki Yücel, "Kendimi denemek istedim. Benim için farklı bir tecrübe olacak" diye konuştu.

ÖDÜLLER VERİLECEK
Yarışmayı organize eden Joker Ajans'ın direktörü Burak Özdemir ise "Ankara Kızları bu yıl 5. kez düzenleniyor. Başkent'te ilk ve tek güzellik yarışması olmanın gurunu yaşamak bir yana bu yıl afiş yüzü ve yarışmada dereceye giren kızlarımıza çeşitli ödüller de vereceğiz. Ankaralılar'ın yarışmayı biraz daha sahiplenmesini bekliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara yeni yüzünü arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN