Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çanta sevgisi buluşturdu

Tayfun Mumcu ve Burçin İlhan, birkaç ay önce açtıkları mağazada şık bir davet verdi. Mehry Mu çantalarının tanıtımının yapıldığı davete cemiyet ilgi gösterdi

Başkent son zamanların en kalabalık ve özel davetlerinden birine ev sahipliği yaptı. Tayfun Mumcu ve Burçin İlhan'ın birkaç ay önce açtığı mağazada Mehry Mu çantalarının tanıtımı gerçekleşti. Cemiyet hayatının seçkin isimlerinin ilgi gösterdiği davetin ev sahipliğini Türkiye'nin önde gelen işadamlarından Nihat Özdemir'in gelini Aslı Özdemir üstlendi.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Davete Figen Çarmıklı, Gülseren Özdemir, Zeynep Köksalan, Mine Üçer, Beliz Büyükhanlı ve Zeynep Bekçioğlu gibi cemiyet hayatının seçkin isimleri katıldı. İstanbullu tasarımcı Güneş Mutlu Mavituncalılar'ın tasarladığı çantalar büyük ilgi gördü. 4 yıl önce çanta tasarlamaya başladığını açıklayan Mavituncalılar, "Fatma'nın Eli" ve "Selçuklu Güneşi" sembollerinden esinlendiğini belirtti.

SÜET VE DERİ AĞIRLIKTA
Süet ve deri ağırlıklı çantalar oldukça beğenildi. Davete katılım ise yoğun oldu. Son zamanların en kalabalık davetlerinden biri olarak öne çıkan etkinliğe katılan konukların şıklıkları ise dikkat çekti. Cemiyetin tanınan isimleri davette giydikleri kıyafetlerle de göz doldurdu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çanta sevgisi buluşturdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN