Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali Erdoğan: Beştepe'de 18 heykel ve A.Gücü sevgisi

Giriş Tarihi: 22.10.2013

Bir kişinin doğruları olduğu kadar yanlışları da vardır...
Bazen de kendiliğinden hata yapabilir…..
Bu nedenle İlhan ağabey eleştirmem onun yanlışları içindir… Doğruları elbette çoktur… Gençlerbirliği için yaptıkları ortada… İnkar edilemez… Ancak son yıllarda doğrularını silecek yanlışlar yapmaktadır… Yanlışları söylemediğiniz takdirde,doğruyu bulamazsınız… İlhan ağabey hep kendisinin doğru yaptığını ve alkışlanmasını istemiştir… Bu sezon Gençlerbirliği'nin geldiği nokta ortada… Kasımpaşa maçının ilk 45 dakikasını izledim… Sonra stadı terk ettim… Kasımpaşa yenilgisi Gençlerbirliği'ni bitkisel hayata sokmuştur… Hiçbir zaman "Ben yazmıştım" demek istemiyorum ama Metin Diyadin ile yapılan sözleşme sonrası 18 Haziran'da "Cavcav'ın 99 numarası" başlıklı yazımda bugünlere gelineceğini belirtmiştim… Demek ki kulüpte işler yolunda değil… Fatura menajer Cem Onuk ve Teknik Direktör Metin Diyadin'e kesildi.
Ne değişti? Cem Onuk kaç kez gönderip, geri getirdin.. Biraz gaz alma yoluna gidildiği belli… Yönetim kurulu toplanıp, durum değerlendirmesi yapılacakmış… Sahi yönetim var mı? İlhan ağabey bizi kandırma… İddialara göre bir başkan adayı bulmaya çalıştığın söyleniyor…… Bırak bunları. Gençlerbirliği'ne başkan adayı çıkar… Yeter ki bırakıp gitmesini bilmek önemlidir… "Heykelin yıkılmadan bırak" demiştim...
Bir yönetici yeni heykelinin yapılacağını söyledi… Bence 18 yöneticinin de heykeli yapılmalı… Çünkü heykellerin ağzı-dili yok… Ve bu heykeller yüzünden Gençlerbirliği bugünkü hale geldi..

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali Erdoğan: Beştepe'de 18 heykel ve A.Gücü sevgisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN