Kavşak inşaatı trafiği felç etti

Büyükşehir yetkilileri, Fen Lisesi Köprülü Kavşağı inşaatı nedeniyle Konya Yolu'nda oluşan trafik için anlayış beklediklerini dile getirdi

Giriş Tarihi: 2.11.2013
Eskişehir Yolu ve Anadolu Bulvarı'nı Konya Yolu'nu bağlayacak olan ve bir kısmı ODTÜ arazisinden geçecek olan yol projesinde çalışmalar devam ediyor. Proje kapsamında Fen Lisesi Kavşağı'na yapılacak viyadük çalışmaları nedeni ile yan varyantlarla birlikte kavşağın tamamı 75 gün süreyle trafiğe kapatıldı. Özellikle sabah saatlerinde Konya Yolu'nda trafiğin sıkışmasına neden olan çalışmaların yetiştirilmesi için çaba sarf ettiklerini ifade eden Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, "ODTÜ Yolu projesi tamamlanınca Başkent'in trafiği de rahat bir nefes alacak" diye konuştu.

'Anlayış bekliyoruz'
Özelikle sabah saatlerinde trafiğin aksamasına neden olan çalışmalar için Başkentlilerden anlayış beklediklerini ifade eden Üçpınar, "Yol, köprü ve köprülü kavşak çalışmalarımız sürüyor. Fen Lisesi Köprülü kavşağını 70 günde tamamlayacağız. Aana arterlerde yaşanan trafik sorununu çözeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kavşak inşaatı trafiği felç etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN