Ali Erdoğan: Keyfini yaşasınlar

Giriş Tarihi: 12.11.2013
Ligde 3, kupada alınan bir galibiyet sonrası Gençlerbirliği futbolcularına şunu sormak isterim.
Daha önce nerelerdeydiniz… Takımda ne değişti… Demek ki Metin Diyadin döneminde takımı olumsuz yönde etkileyen faktörler vardı… Diyadin ve menajer Cem Onuk arasındaki kavga ister istemez futbolculara yansıdığı bunun sonucunda da Gençlerbirliği'nin zarar gördüğü ortaya çıktı… Yine belirtmek isterim ki Cem Onuk daha önce gönderilmiş olsa idi Gençlerbirliği yine bugünkü tablo ile karşımızda olurdu… Şeytanın avukatlığını yapmak istiyorum. Diyadin'e komplo mu kuruldu? Sonuç onu gösteriyor.
Futbolcular aynı. Bunu belirtirken 3 lig,bir kupa maçında alınan galibiyeti küçümsemek istemiyorum… Şifo takıma büyük bir moral kazandırdığı görülüyor. 4 maçta alınan 4 galibiyet işlerin yolunda gittiğini gösteriyor. Şifo'nun şifalı ilacı takıma iyi geldi. Trabzonspor gibi bir takım karşısında 2-0 yenik durumdan 3-2'lik bir galibiyet alan bir takımı sadece alkışlar, fazla eleştirmem… Bırakın aldıkları galibiyetin keyfini yaşasınlar… Bir başka konu da … Gençlerbirliği'nde İlhan ağabeyin heykeli. İlhan ağabey heykelin yıkılmadan başkanlığı bırak demiştim. Bu benim görüşüm. Farklı görüşlere her zaman saygı duyarım..
Şu bir gerçek ne de olsa işler şu anda yolun da. Yarın ne olacağı belli olmaz. Çünkü bu gün İlhan ağabeyin yeni bir heykelinin dikilmesini isteyenler,yarın işler kötü gittiği takdirde heykelin yıkılmasında ilk kazmayı kendileri vurabilir.
Aman İlhan ağabey dikkat…

Paniğe gerek yok
Ankaragücü'nde üst üste alınan yenilgiler ister istemez moralleri bozdu… Daha önce de belirttiğim gibi 6 puanlık farka rağmen işin henüz bitmediğini,rehavete kapılmamasını belirtmiştim.… Ankaragücü'nde bir rehavet havası var… Ancak paniğe gerek yok… Ankaragücü'nde DİRİLİŞ hareketini başlatan başkan Mehmet Yiğiner'in bu hareketi sonuna kadar sürdüreceğini ve başarılı olacağına inanıyorum… Yeter ki kaos ortamı yaratmayalım … Yolun başlangıcı değil,yolun sonu mutlulukla bitsin… Yiğiner ve ekibi ile Ankaragücü bunu başaracaktır…
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali Erdoğan: Keyfini yaşasınlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN