Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yenimahalle, amatör sporcuları unutmadı

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren 17 amatör spor kulübüne malzeme desteği verdi

Giriş Tarihi: 16.11.2013
Yenimahalle Belediyesi, amatör spora 'tam destek' anlayışını devam ettiriyor. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 17 amatör spor kulübüne formadan eşofmana, buz torbasından topa kadar her ihtiyacı karşılayan malzeme paketi desteğinde bulundu. Amatör spor kulübü başkanlarının hiçbir karşılık beklemeden çok önemli bir görev yürüttüklerini ifade eden Yaşar, "Biz elimizden geldiğince amatör kulüplerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Malzeme yardımları yapıyoruz. Ulaşımlarını sağlıyoruz. Tesisler yapıyoruz. Bunların hepsini yaparken de gençlerimizi spor alanlarına çekiyoruz" dedi.

KATILIM YÜKSEKTİ
Yenimahalle Belediyesi Hasan Doğan Stadyumu'nda gerçekleşen malzeme dağıtımına Yenimahalle Kaymakamı Mustafa Dündar, Yenimahalle Belediyesi başkan yardımcıları Başar Bal ve Erhan Aras, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu, Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Mesut Bolatcan da katıldı. Kandazoğlu, amatör sporun yerel yönetimlerin desteğiyle yaşayabileceğine dikkat çekti. Kaymakamı Dündar ise gençlerin enerjilerini olumlu kullanarak içlerindeki cevherlerin ortaya çıkarılmasını hedeflediklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenimahalle, amatör sporcuları unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN