Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yenimahalle Belediyesi'nden vergi uyarısı

2'nci taksit için son gün 30 kasım.

Giriş Tarihi: 19.11.2013 14:49
Yenimahalle Belediyesi, emlak, ilan ve reklam ile iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2'inci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.
Yenimahalle Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, söz konusu vergilerin 2013 yılı 2'nci taksitlerinin ödeme süresinin 30 Kasım 2013 Cumartesi günü sona ereceği vurgulandı. Vatandaşların vergilerini cezalı ödememeleri ve mağdur olmamaları için gerekli bütün önlemleri alan belediye, büyük ödeme kolaylıkları sağlıyor.

Vergi borçları, belediyenin tahsilat vezneleri ile Çayyolu, Batıkent, Karşıyaka, Gazi Mahallesi, Şentepe ve Tapu Semt birimlerinde açılan tahsilat veznelerinden yatırılabileceği gibi tüm PTT şubelerinden 211 656 posta çeki hesabından da ödenebilecek. Ayrıca belediye tahsilat birimleri 30 Kasım Cumartesi gününe kadar hafta sonları da 09.00-16.00 saatleri arasında hizmet verecek. Vergi borçlarını bankalar aracılığı ile ödemek isteyen vatandaşlar ise anlaşmalı bankalar TEB, Vakıfbank, Halk Bankası, İNG Bank ve Denizbank şubelerinden ödeme yapabilecek.

Öte yandan zamanı kısıtlı olan vatandaşlar, uzun kuyruklarda beklemeden T-belediye ve E- belediye hizmetleri sayesinde yine vergilerin 2'nci taksitlerini zahmetsizce ödeyebilecek. Telefon belediyeciliğini kullanarak 3440077 numaralı telefondan ve günün her saati www.yenimahalle.bel.tr adresinden online olarak kredi kartı ile ödeme işlemleri gerçekleştirilecek. Bunların yanı sıra 'World' özelliği taşıyan kredi kartına sahip vatandaşlar, vergi ödemelerini faizsiz 5 eşit taksitle yapabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenimahalle Belediyesi'nden vergi uyarısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN