Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara öğretmeni çiçek açsın

Giriş Tarihi: 23.11.2013

Çiçekçiler Odası Başkanı Emin Çimen, "Öğretmenler Günü'nde öğretmenlerimize verilecek en güzel hediye çiçektir" dedi

24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere verilecek en güzel hediyenin bir demet çiçek olduğunu söyleyen Ankara Çiçekçiler Odası Başkanı Emin Çimen, "Öğrenciler bu güzel günde öğretmenlerine çiçek hediye etsin. Bizleri bugünlere getiren öğretmenlerimizi tek bir gül bile mutlu edecektir" dedi.

HER KESEYE UYGUN
Öğretmenler Günü için Ankara'ya kamyon kamyon çiçek getirildiğini belirten Çimen, "Öğretmenlerimiz için Türkiye'nin en güzel çiçeklerini Başkent'e getirdik. Öğrenciler, çiçekçi dükkanlarında gülün tanesine 5-7 TL arasında, demet yaptırmak isteyenler demetin boyutuna göre 10-20 TL arasında, saksıda çiçek almak isteyenler saksının boyutuna göre 5- 100 TL arasında bir ücret ödeyerek alabilir" diye konuştu.

'GÜZEL ÇİÇEK HEDİYE EDİN'
Çiçekçilerin büyük sıkıntıları olduğunu ifade eden Emin Çimen, "Çiçekçiler, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve Öğretmenler Günü olmak üzere yılda 3 kez hatırlanır. Alışveriş merkezleri ve çiçeğin lüks olduğunu düşünen anlayış bizi zor durumda bırakıyor. Çiçek bir israf değildir. Ülkeye katma değer kazandırıyoruz. Siz de sevdiklerinize çiçek hediye edin" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara öğretmeni çiçek açsın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN