Başarının sırrı çok çalışmak

Giriş Tarihi: 27.11.2013
Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) üyelerinin birbirlerini ve firmalarını daha yakından tanımalarına olanak veren "İşte Fırsat Toplantısı"nın 8'ncisine, işadamı Namık Tanık konuk oldu. Holidayy Inn Otel'deki toplantıda konuşan Nata Holding patronu Tanık, başarının sırrının, "Risk almak, çok çalışmak ve dürüstlük" olduğunu söyledi.

İLK 100 HEDEFİ
2014 hedefinin ilk 100 firma arasına girmek olduğunu kaydeden Tanık, "Başbakanımızın son 5-6 yılda yaptığı yurtdışı ziyaretleri ile bir yere geldik. Cumhurbaşkanımızın ve Bakanımız Zafer Çağlayan'ın da desteklerini hissediyoruz" dedi. Yatırım için neden Mamak'ı seçtiği şeklindeki soruya da Tanık, "Çankaya'ya yakın, ulaşımı kolay bir yer olması beni cezbetti ve başarılı olduk" yanıtını verdi.

200 BİN TL YARDIM

Yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi veren GGYD Başkanı M. Nezih Allıoğlu ise "Şimdiye değin 2 bin 500 çocuğa giyecek yardımı yapılmıştır. Bu yardımın toplam bedeli 200 bin lira civarındadır. Yardımlara önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz. Derneğimizin bir diğer hedefi de Girişimcilik Akademisi'dir. KOSGEB ile birlikte girişimcilik eğitimlerine başladık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarının sırrı çok çalışmak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN