Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gönüllülerden Meclis harekatı

Cezaevlerindeki çocuk ve kadınlara destek için kurulan Hayat İçin Bir Paket (HİBPO) gönüllüleri, projelerini Meclis'te anlatacak

Giriş Tarihi: 28.11.2013
Cezaevinde yaşayan çocuk ve kadınlar için durmadan çalışan Hayat İçin Bir Paket (HİBPO) gönüllüleri, 29 Kasım'da TBMM'yi ziyaret edecek. Ankara Bilkent, Eskişehir Anadolu ve Adana Çukurova üniversitelerinden 65 öğrencinin TBMM Genel Sekreterliği'ne yapacağı farkındalık ziyaretinde, HİBPO gönülleri sosyal sorumluluk projelerini anlatan bir sunum yapacak. Türkiye genelindeki cezaevlerinde aileleri tarafından ziyaret edilmeyen tutuklu ve hükümlü kadın, çocuk ve gençlere yardım amacıyla 2011 yılında kurulan HİBPO, bugüne kadar sayısız sosyal sorumluk projesine imza attı. İnsan hakları konusunda farkındalık oluşturmak için çalışan gönüllüler, mahkumlara kişisel bakım, sağlık, temizlik ve eğitim malzemeleri hazırlıyor.

'Daha iyi bir toplum için'
"Hayat İçin Bir Paket Kampüste" projesi kapsamında kurulan "HİBPO Kampüs" gönüllüleri tarafından TBMM'ye gerçekleştirilen ziyaret için internet sitesinde yapılan açıklamada, "Biz HIBPO Org. olarak tamamen gönüllük hizmeti için birleştirdiğimiz gönüllerimizle daha iyi bir toplum, daha iyi bir gelecek için çalışıyoruz" denildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gönüllülerden Meclis harekatı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN