Ali ERDOĞAN: Ankaragücü için Yiğiner son şanstı

Giriş Tarihi: 3.12.2013
Eh istediğiniz oldu.
Şimdi ne yapacaksınız? Siz ne biçim taraftarsınız! Her maçta galip gelecek diye bir kural yok. Sizin kulübü basıp, futbolculara dayak atmaya hiç hakkınız yok… Böyle bir taraftar olur mu?
Hani sizler iyi ve kötü günde Ankaragücü'nün yanında oluyordunuz. Ankaragücü üzerinde karabulutların gezdiği bir dönemde Mehmet Yiğiner ve yönetimi bir yıl içerisinde bu bulutları dağıttı. Ankaragücü transfer yapamıyordu; Futbolcular para alamıyordu; Çalışanlar evlerine ekmek parası götüremiyordu; Yiğiner ve ekibi gelince bunlar giderildi. İşler yolunda giderken, taş koydunuz.
Ve Mehmet Yiğiner yönetiminin çalışma şevkini kırdınız. Artık yeni yılda Yiğiner ve ekibi yok… Kim aday olacak bilemiyorum. Ankara Valisi. Belediye Başkan adayları. Milletvekilleri.
Ankaragücü
yine çıkmaza girdi.
Görev bundan sonra size düşüyor.
Gelin bu kulübe destek olun.
Bütün mesaisini Ankaragücü'ne veren, rekor kombine bileti satan Başkan ve yönetimine sahip çıkılması gerekirken, köstek olundu.
İşte o gece kulübü basmaya gidip, futbolcuları dövmek için kendilerine verilmesini isteyen taraftarlar kulübün altına dinamit koydular.
Ayda bir milyon harcama var. FİFA borcunun taksiti geldi. Ya 60-70 milyonluk borcun altına kim girecek? Mehmet Yiğiner ve ekibi korkusuzca bu yükün altına girdi, kulübü bugünlere getirdi.
Henüz kaybedilmiş bir puan farkı yok. Ama nedense Ankaragücü'nün DİRİLİŞ hareketini BİTİRİŞE geçirdiler. Yazık yazık.
Sizler Ankaragüçü değilsiniz… Yiğiner ve ekibi artık yok. Şimdi kim başkan olacak? Bu yükün altına kim girecek merak ediyorum. Her zaman şunu belirtmiştim. Taraftar sabırlı olmalı. Başkan ve yönetime destek olmalı. Futbolcular kaybetse bile sahip çıkmalı.
Yoksa kulübü basıp futbolculara dayak atma yolunu seçerseniz, Ankaragücü amatör kümede borçları nedeniyle oynayamaz duruma gelir. Gelin Yiğiner'i yeniden kazanın.
Yoksa Ankaragücü çok şeyler kaybeder.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali ERDOĞAN: Ankaragücü için Yiğiner son şanstı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN