'Genç Girişimciler' Viyana'ya çıkarma yaptı

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği yönetici ve üyeleri, Avusturya Büyükelçiliği'nin daveti üzerine Viyana'ya gitti

Giriş Tarihi: 15.12.2013
Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Başkanı M.Nezih Allıoğlu ile yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir grup, iş gezisi için gittikleri Viyana'da çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulundu. Avusturya iş gezisinde yatırım ve ortaklık fırsatlarını değerlendiren GGYD heyetine, Viyanalı yetkililer yakın ilgi gösterdi.

JCI 'YA Zİ YARET

Türk işadamları, Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Avusturya Genel Sekreteri Roman Vonderhaid ile Avusturya Sanayiciler Federasyonu Uluslararası İlişkiler Başkanı Michael Lowy, telekomünikasyon sektöründe üretim yapan Kapsch Components KG ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren FunderMax GmbH şirketlerini ziyaret etti.

AVUSTURYALI YATIRIMCI ARTTI

Avusturya iş gezisinde yatırım ve ortaklık fırsatlarını değerlendiren GGYD heyetine, Viyanalı yetkililer yakın ilgi gösterdi. GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu da iki ülke arasındaki ilişkilerin köklü bir tarihe sahip olduğunu söyleyerek ticari alandaki ilişkilerin ve Türkiye'de yatırım yapan Avusturyalı sayısının artmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Genç Girişimciler' Viyana'ya çıkarma yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN