Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Models of Fashion güzelleri SABAH'ta

Bu yıl "Models of Fashion" ismiyle ulusal boyutta düzenlenen 5. Ankara Kızları Güzellik Yarışması'nda kamp heyecanı başladı. İddialı güzeller, SABAH Ankara'yı ziyaret etti

Beşinci kez Başkentliler'in karşısına çıkmaya hazırlanan Ankara Kızları Güzellik Yarışması, ulusal konsepte çevrilen yeni ismi "Models of Fashion" ile kaldığı yerden devam ediyor. Finale kalan 20 güzel, büyük yarışma öncesinde yürüyüş ve kareografi eğitimi alacakları 4 günlük kamp sürecine başladı. Finale yoğun bir tempoyla hazırlanan güzeller SABAH Ankara'yı ziyaret etti.

GELİRİ OTİZMLİ ÇOCUKLARA

Türkiye'nin başkenti Ankara'dan çıkarak uluslararası arenada kendini tanıtma fırsatı yakalayabilecek olan 2013'ün yeni güzelleri, final öncesi kamp heyecanı yaşamaya başladı. Bu yıl, tüm davetiye gelirlerini İlgi Otizm Derneği'ne bağışlayarak büyük bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapacak olan Models of Fashion, 26 Aralık gecesi, Sheraton Otel'deki muhteşem finalle yeni güzelini seçecek.

HEYECANLARINI GİZLEYEMEDİLER

Sadece Türkiye'de değil, dünya çapında başarılara sahip eğitmenlerle Teb Dora Otel'de kampa giren iddialı güzeller, SABAH Ankara'yı ziyaret etti. Joker Ajans'ın sahibi Burak Özdemir eşliğinde gelen ekipte, eğitmenler Elit Çam, Özge Acı, Ebru Sertbay, Ezgi Baran ve Tuba Bayrak da yer aldı. Yayın Yönetmenimiz Osman Altınışık'la keyifli bir sohbet gerçekleştiren kamp ekibi, heyecanlarını gizleyemedi.

KENDİLERİNİ ANLATTILAR
Tuğba E. Sertdemir (20)
9 yaşından bu yana atletizmle ilgileniyorum. 4 yıl boyunca 800 metre koştum. Son 5 yıldır lisanslı yüksek atlama sporcusuyum. Gazi Üniversitesi'nde eğitim görüyorum. Yarışmaya ise modelliğe olan merakımdan dolayı katıldım.

Çiçek Arsu (18)
Akdeniz Üniversitesi öğrencisiyim. Yarışmaya Gaziantep'ten katılıyorum. İyi bir oyuncu olmak istiyorum. Oyunculuk eğitimi de aldım. Daha önce Miss Mediterranean 3. güzeli seçildim. Ailemden büyük destek görüyorum.

Elif Bayar (22)
Modeliğe büyük ilgi duyuyorum. Bunu hobi olarak değerlendirmeye çalışıyorum. Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek için yarışmaya katıldım. Diksiyon eğitimi de aldım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Models of Fashion güzelleri SABAH'ta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN