BELKO kömürüne iki yıl önceki fiyat

BELKO, vatandaşların kaliteli kömürü ucuza alabilmesi amacıyla satışlarını 2 yıl önceki fiyatlardan sürdürüyor

Giriş Tarihi: 27.12.2013
Piyasaya sunduğu çevre dostu kaliteli ithal kömür ile Ankara'da markalaşan BELKO, 10 merkez ilçede 28 perakende satış deposu ile bu kış da Ankaralılar'ın kömür ihtiyacını karşılıyor. 25 kiloluk torbalara konulan kaliteli ithal parça kömürün tonu, iki yıl önceki fiyatla, peşin 570 liradan, kredi kartına ise 5 taksit halinde 595 liradan ihtiyaç sahiplerine satılıyor.

KONTROLDEN GEÇİYOR

BELKO Genel Müdürü Ramazan Arslan, piyasaya sundukları temiz ve kaliteli kömürdeki güvencenin, dar gelirli ailelere dağıtılan kömür için de geçerli olduğunu söyledi. İthal kömürün çeşitli kontrollerden geçtikten sonra vatandaşa ulaştırıldığına dikkat çeken Arslan, "BELKO tarafından kalite kontrolü yapılıyor. Aynı zamanda Başkent'te kömür konusunda uzmanlığı TÜRKAK tarafından onaylanarak akredite edilen laboratuvarlarda da kontroller yapılıyor" dedi.

TELEFONLA SİPARİŞ İMKANI SUNULUYOR
Ramazan Arslan, laboratuvar sonuçlarının, hava kirliliğine neden olacak kükürt dioksit ve partikül madde bakımından temiz çıktığını, ayrıca kömürün kalorisi ile nem ve kül oranlarının belirlenmesi için yapılan testlerde çıkan sonuçların da kaliteli kömürde olması gereken değerlere uygun olduğunu vurguladı. Ankaralılar, 24 saat açık olan 211 06 00 Alo Kömür Hattı'ndan 10 torbanın altına düşmemek kaydıyla kömür siparişi verebiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BELKO kömürüne iki yıl önceki fiyat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN