Bowling oynayıp kaynaştılar

Pursaklar Feride Bekçioğlu Ortaokulu "Sosyal Sorumluluk ve Spor Günleri" kapsamında Gordion AVM'de Bowling Turnuvası düzenledi

Giriş Tarihi: 3.1.2014
Engelliler bowling oynamanın keyfini sürdü. Pursaklar Feride Bekçioğlu Ortaokulu tarafından düzenlenen Gordion AVM'deki etkinlik, Ümit Kaplan İş Okulu'ndan 10, Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan 20, projenin hazırlandığı okuldan ise 70 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Proje ile öğrencilerin engelli konusundaki duyarlılığını arttırmak, engellilerle kaynaşmalarını sağlamak, birlikte yaşama kültürünü geliştirmek amacıyla düzenlendi.

Hediye dağıtıldı
Organizasyona büyük bir sürpriz yaparak Ankaragücü Başkanvekili Metin Akyüz, Ankaragücü Teknik Direktörü Fuat Akyüz ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Programa katılan 100 öğrenciye hediye dağıtıldı. Turnuvayı organize eden Feride Bekçioğlu Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Abdullah Tuncay, "Engelli öğrencileri sağlıklı olan arkadaşlarıyla aynı organizasyonda buluşturarak, eksik olan yanlarını unutturmak ve aitlik duygularını pekiştirmeyi amaçladık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bowling oynayıp kaynaştılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN