Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çankaya Belediyesi, şantiye ve atölyeleri bir araya getirdi

Çankaya Belediyesi Karataş Mahallesi'nde Lojistik Merkezi oluşturdu. Belediyeye ait tüm şantiye ve üretim atölyeleri tek bir merkezde toplanacak

Giriş Tarihi: 5.1.2014
Şantiye ve üretim atölyeleri, tek bir yerde olacak. Çankaya Belediyesi, Karataş Mahallesi'nde yapımını sürdürdüğü Lojistik Merkezi'nin inşaatını tamamladı. Yakında hizmete açılacak merkezde, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne ait Atölyeler, Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Yapı Sanatlar Bölümü, Asfalt Bölümü, Yol Bölümü gibi müdürlüklerin şantiye ve destek hizmetleri toplanacak.

Üretim kapasitesi artacak
Belediyenin Nato Yolu'ndaki Yapı Sanatlar Merkezi Atölyelerinin yanı sıra Lozanpark'taki tüm atölyeleri bu bölgeye taşınacak. Belediyeden yapılan açıklamada Lozanpark'taki tesislerin kaldırılmasıyla buranın 'Kentpark'a dönüştürülmek istendiği vurgulandı. Yeni donanımlarla kapasitesi 3 kat, hızı ise 4 kat artacak Lojistik Merkezi'nde, artık 40 dakika yerine 10 dakikada 1 mikser beton dolumu gerçekleşecek. Merkezde günlük beton kaldırım taşı üretimi ise 125 paletten yaklaşık 350 palete çıkacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çankaya Belediyesi, şantiye ve atölyeleri bir araya getirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN