Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökçek'in makamında yoğun ziyaret trafiği

Giriş Tarihi: 7.1.2014

Çeşitli hemşehri dernekleri ile bazı sivil toplum kuruluşlarının Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e ziyaretleri sürüyor

Ankara'da faaliyet gösteren hemşehri dernekleri ile sivil toplum kuruluşlarının Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e ziyaretleri sürüyor. Geride bıraktığımız hafta sonunda, dernek ve sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve üyelerinden oluşan kalabalık heyetlerle bir araya gelen Başkan Gökçek, iki haftada toplam 48 platform ve hemşehri derneğini ağırlamış oldu.

ÇANKIRI DERNEKLERİ
Başkent'in en büyük hemşehri federasyonlarından biri olarak kabul edilen Çankırı Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Can ile diğer üyeler de Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'i ziyaret eden isimler arasındaydı. Gökçek daha sonra Ilgaz Dernekler Birliği, Yapraklı Dernekler Birliği, Kurşunlu Dernekler Birliği, Çerkeş-Atkaracalar- Bayramören Dernekler Birliği, Korgun-Eldivan- Merkez-Kızılırmak Dernekler Birliği üyeleriyle bir araya geldi. AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz ile Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç de sürpriz konuk olarak görüşmelerde yer aldı.

Başkan Gökçek, Çağdaş Demokratlar Birliği Derneği Başkan ve üyelerini de kabul etti. Heyetlerin hatıra fotoğrafları taleplerini de geri çevirmeyen Başkan Gökçek, ziyaretçilerine yeni yıl takvimi, kitap ve kalem verdi. Başkan Gökçek'e çeşitli platformların ziyaretleri önümüzdeki günlerde devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek'in makamında yoğun ziyaret trafiği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN