Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Abone temsilcileri bir arada

Giriş Tarihi: 10.1.2014

SABAH Gazetesi'nin İç Anadolu Bölgesi abone temsilcileri bir araya geldi. Toplantıda 2014 hedefleri anlatılarak yeni projeler masaya yatırıldı

SABAH Gazetesi İç Anadolu Bölgesi abone temsilcileri önceki gün gerçekleştirilen toplantıda buluştu. 2014 yılının ilk toplantısı olma özelliğine sahip buluşmada gazete abonelerine sağlanacak yeni projeler değerlendirildi. Sinerji mesajlarının verildiği toplantıya Yayın Yönetmenimiz Osman Altınışık, Turkuvaz Medya Grubu Abone Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Tan ve Turkuvaz Medya Grubu İç Anadolu Abone Bölge Müdürü Dursun Kahraman katıldı.

Sürpriz projeler konuşuldu
Gazetemizin Ankara, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Sivas, Kırıkkale, Çorum ve Çankırı'da bulunan il ve ilçe abone temsilcilerinin bir araya geldiği İç Anadolu Bölge Toplantısı'nda 2014 yılında gerçekleştirilmesi planlanan sürpriz projeler masaya yatırıldı. Yeni yıl hedeflerinin yanı sıra SABAH Gazetesi aboneleri için hazırlanacak olan kültür ve sanat içerikli promosyon kampanyaları da toplantı içeriğinde yer aldı.

Okur ile köprü kuruluyor
SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Turkuvaz Medya Grubu Abone Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Tan ve Turkuvaz Medya Grubu İç Anadolu Abone Bölge Müdürü Dursun Kahraman'ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada sinerji mesajları verildi. Osman Altınışık, abone sisteminin okur ile gazete arasında çok önemli bir görevi yerine getirdiğini belirtti.

"Kupon yok, sms yok"
Abone olan okuyuculara sağlanan büyük avantajlardan da söz eden Turkuvaz Medya Grubu Abone Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Tan, abonelerin ücretsiz olarak elde ettikleri tüm promosyon ve kolaylıklara bu yıl da sahip olmaya devam edeceklerini açıkladı. Tan, "SABAH Gazetesi aboneleri kupon biriktirmeye ya da SMS göndermeye gerek kalmadan kampanyalarımızdan faydalanabiliyor. İki ayda bir yenilenen promosyonlarla birbirinden değerli kültürel ürünler abonelerimizle buluşuyor. Okuyucularımız Türkiye'nin dört bir yanından çağrı merkezimiz olan "444 888 1" numaralı telefonu arayarak gazetemize kolayca abone olabiliyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Abone temsilcileri bir arada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN