Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk yardım Kızılay'dan

Giriş Tarihi: 10.1.2014

Başkent'in yardıma muhtaç üçüzlerine Kızılay el uzattı. Yeni kıyafet ve oyuncaklarla miniklerin yüzü güldü

Ankaralı üçüzlere yardım elini ilk uzatan kurum, Kızılay Altındağ Şube Başkanlığı oldu. Haberin SABAH Ankara'da yayımlanmasının ardından harekete geçtiklerini söyleyen Şube Başkanı Azmi Özdemir, "Aile için kıyafet, ayakkabı ve oyuncaklardan oluşan koliler hazırladık. Onlara yardımlarımız devam edecek" dedi.

ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU
Hazırlanan yardım kolilerini Beşikçi ailesine Kızılay Altındağ Şube Başkan Yardımcısı Hatice Dilsiz ulaştırdı. Üçüzler mutluluktan havaya uçtu. Kızılay'ın bundan sonra Beşikçi ailesinin yanında olacağını ifade eden Dilsiz, "Mont, ayakkabı, kıyafet ve oyuncakları ulaştırdık. Aile bireyleri için de kıyafet hazırladık" diye konuştu.

'TEŞEKKÜR EDİYORUZ'
SABAH Ankara'nın haberi kamuoyunda duyurması üzerine birçok kişi ve kurumun yardım için kendilerine ulaştığını söyleyen anne Nazmiye Beşikçi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çok zor durumdayız. Evin taksitlerini ödeyemiyoruz. Çocuklarımızın giyecek tek bir kıyafeti yoktu, tek bir oyuncağı yoktu. Kızılay'a, yardım edenlere, yardım etmek isteyenlere çok teşekkür ediyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk yardım Kızılay'dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN