Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güvenpark durakları yeniden düzenlenecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Güvenpark'taki minibüs depolama ve durak yerleri ile ilgili yeni düzenleme yapılacağını söyledi

Giriş Tarihi: 13.1.2014
Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası'nın Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu'nda yapılan 28. Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, minibüsçü esnafı açısından büyük önem taşıyan Güvenpark'taki depolama ve durak yerleri ile ilgili olarak yeni düzenlemeler yapacaklarını ve esnafı rahatlatacaklarını belirtti.

GÜLBABA DA DÜZENLENDİ

Minibüsçü esnafının, Güvenpark'ta yapılmasını istediği yeni peron yerlerini imkanlar ölçüsünde açtıklarını anlatan Gökçek, "Güvenpark'ta depolama alanında hizmet veren minibüs esnafının ulaşımını kolaylaştırmak için Milli Müdafaa Caddesi üzerinde sadece minibüslere tahsis edilen bir şerit düzenlemesi istediniz o düzenlemeyi de yaptık" dedi. Gökçek, Ulus semtindeki Gülbaba minibüs duraklarının bulunduğu alanda inşa edilen kongre merkezi alanına minibüsler için 400'ü aşkın minibüs kapasiteli depolama alanı yapıldığını da söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güvenpark durakları yeniden düzenlenecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN